Planšetinių kompiuterių ir e-skaityklių remontas

Rytinis puodelis kavos, akimirka kai pagaliau nors kelias minutes galite skirti tiesiog be minčių paspoksoti į ekraną….. ir….. bam: alkūnė, netinkamas kampas, kavos puodelis liejasi ant stalo per kraštus, mintys sukasi, kurgi tie popieriniai rankšluoščiai, o staigiai stojantis planšetė atsiduria dar ir ant žemės… žavi akimirka išgaruoja net neprasidėjusi, o rankose jau įjungtas fenas ir paruoštas ryžių pakelis… Nepergyvenkite - tai kiekvieno iš mūsų kasdienybė! Ramiai padėkite feną į vietą, iš ryžių išsivirkite pudingą, o planšetę nedelsdami išjunkite, nusausinkite bei jokiu būdu nebejunkite į tinklą. Visa kita atliksime mes!

Vaikai, naminiai gyvūnai bei nesustabdomas gyvenimo ir darbo tempas - neatsiejama įkrovimo problemų trijulė. Kažkodėl daugeliui tos spalvotos ir išsipešiojusios įkroviklių laidų gyslos atrodo visai patraukliai! Dar yra bandoma jas sumegzti, suregzti bei “paklijuoti” lipniom juostom… Mes Jus patikiname - daug patraukliau bei naudingiau atrodo pirminis įkroviklio vaizdas. Vengiant remontuoti susidėvėjusį įkroviklį sukeliamas pavojus ne tik vaikams, naminiams gyvūnams ir aplinkiniams, bet ir turtui, kadangi didėja trumpo jungimo bei gaisro tikimybė. Atvykite ar atsiųskite nuotrauką ir mes įvertinsime Jūsų įkroviklio būklę. Mes skatiname naudoti turimą ir tik esant nebepataisomam susidėvėjimui įsigyti naują.

Kiek kartų esame sau žadėję susitvarkyti nuotraukas, galbūt, netgi, pasidaryti nuotraukų albumus bei atsargines duomenų kopijas? Tačiau diena praeina, mintis įsuka mūsų visų draugė “Rutina” ir numoję ranka pasakome sau - aj, kitą dieną. O kita diena nuotraukoms bei duomenims ankščiau ar vėliau nebeateina, nes “pakibusį” dėl vietos trūkumo įrenginį bandydami perkrauti tiesiog galutinai jį “užlaužiame”. Ir tuomet prieš akis prabėga visos kelionės, gimtadieniai, Nauji metai, vestuvės, diplominių darbų juodraščiai, kontaktai ir kontraktai… ir apima lengva panika, kad visa tai dingo nebeatstatomai… Nesinervuokite ir kreipkitės. Dažnu atveju mums pavyksta duomenis atstatyti bei saugiai perkelti.

Per ilgametę darbo praktiką susidūrėme su situacijomis, kuomet prašoma užsakyti kompiuterio, kuriame nėra akivaizdaus dūžio, ekraną be įrenginio apžiūros. Nemaža dalis atvejų nepasitvirtina, kadangi kiekvienas atvejis, reikalaujantis keisti kompiuterio ekraną yra individualus. Pirmiausia, visuomet reikėtų žinoti tikslų įrenginio modelį bei diagnozuoti problemą. Ne kiekvienu atveju neesant vaizdui ar apšvietimui tai reiškia, kad reikalingas ekrano keitimas. Todėl tiksliam gedimo įvertinimui rekomenduojame įrenginį pristatyti diagnostinei apžiūrai.

Nepasileidžia programos, planšetė lėtai veikia ar kažkas “nematomas” slapta eikvoja įrenginio vietą? Daugeliu atveju tai susiję su įvairiais virusais ar kitomis kenkėjiškomis programomis. Užsukite pas mus ir mes atrasime tuos slaptus kenkėjus ar kitas priežastis, neleidžiančias kompiuteriui pilnavertiškai veikti. Žinoma būna, kad planšetė tiesiog pasensta, tad mes patarsime kuo galėtumėte ją pakeisti.

Elektroninė knyga yra dažnas palydovas šiuolaikiniame pasaulyje. Tad nenuostabu, kad taip pat ir dažnas svečias mūsų dirbtuvėse. Dažniausiai ištinkančios bėdos - akumuliatoriaus nusidėvėjimas bei drėgmės poveikis. Taip pat nesvetimi ir programinės įrangos gedimai. Tad, ištikus nelaimei čiupkite skaityklės prosenelę - popierinę knygą, o moderniąją proanūkę užneškite mums!

IR DAR...

Planšetinių kompiuterių gamintojų, modelių bei modifikacijų yra begalės. Net tas pats gamintojas tam pačiam modeliui gali būti panaudojęs skirtingas dalis. Todėl pirminė ir tiksliausia diagnostika būna planšetinį kompiuterį apžiūrėjus fiziškai. Suprantame norą sužinoti remonto kainą. Tačiau gedimų yra daug ir įvairių, tad be pirminės apžiūros kainą kartais galime tik spėlioti. Žinoma, būna ribos “nuo iki”, tačiau mes visuomet suderiname remonto kainą prieš jį atliekant.

Savo darbams mes suteikiame garantiją. Tad, jei kas atsitinka - nepykite, neminėkite bloguoju, o grįžkite! Ne šventieji puodus lipdo… technika yra jau toks dalykas, lyg gyvas organizmas ir taisant vieną radinį, gali išlįsti ir pasirodyti kitas.