Kompiuterių remontas

Rytinis puodelis kavos, akimirka kai pagaliau nors kelias minutes galite skirti tiesiog be minčių paspoksoti į ekraną….. ir….. bam: alkūnė, netinkamas kampas, kavos puodelis liejasi ant stalo per kraštus, mintys sukasi, kurgi tie popieriniai rankšluoščiai, o staigiai stojantis kompiuteris atsiduria dar ir ant žemės… žavi akimirka išgaruoja net neprasidėjusi, o rankose jau įjungtas fenas ir paruoštas ryžių pakelis… Nepergyvenkite - tai kiekvieno iš mūsų kasdienybė! Ramiai padėkite feną į vietą, iš ryžių išsivirkite pudingą, o kompiuterį nedelsdami išjunkite, nusausinkite bei jokiu būdu nebejunkite į tinklą. Visa kita atliksime mes!

Vaikai, naminiai gyvūnai bei nesustabdomas gyvenimo ir darbo tempas - neatsiejama įkrovimo problemų trijulė. Kažkodėl daugeliui tos spalvotos ir išsipešiojusios įkroviklių laidų gyslos atrodo visai patraukliai! Dar yra bandoma jas sumegzti, suregzti bei “paklijuoti” lipniom juostom… Mes Jus patikiname - daug patraukliau bei naudingiau atrodo pirminis įkroviklio vaizdas. Vengiant remontuoti susidėvėjusį įkroviklį sukeliamas pavojus ne tik vaikams, naminiams gyvūnams ir aplinkiniams, bet ir turtui, kadangi didėja trumpo jungimo bei gaisro tikimybė. Atvykite ar atsiųskite nuotrauką ir mes įvertinsime Jūsų įkroviklio būklę. Mes skatiname naudoti turimą ir tik esant nebepataisomam susidėvėjimui įsigyti naują.

Kiek kartų esame sau žadėję susitvarkyti nuotraukas, galbūt, netgi, pasidaryti nuotraukų albumus bei atsargines duomenų kopijas? Tačiau diena praeina, mintis įsuka mūsų visų draugė “Rutina” ir numoję ranka pasakome sau - aj, kitą dieną. O kita diena nuotraukoms bei duomenims ankščiau ar vėliau nebeateina, nes “pakibusį” dėl vietos trūkumo kompiuterį bandydami perkrauti tiesiog galutinai jį “užlaužiame”. Ir tuomet prieš akis prabėga visos kelionės, gimtadieniai, Nauji metai, vestuvės, diplominių darbų juodraščiai, kontaktai ir kontraktai… ir apima lengva panika, kad visa tai dingo nebeatstatomai… Nesinervuokite ir kreipkitės. Dažnu atveju mums pavyksta duomenis atstatyti bei saugiai perkelti.

Per ilgametę darbo praktiką susidūrėme su situacijomis, kuomet prašoma užsakyti kompiuterio ekraną ar klaviatūrą keitimui be įrenginio apžiuros. Nemaža dalis atvejų nepasitvirtina, kadangi kiekvienas atvejis, reikalaujantis keisti kompiuterio ekraną ar klaviatūrą yra individualus. Pirmiausia, visuomet reikėtų žinoti tikslų įrenginio modelį bei diagnozuoti problemą. Ne kiekvienu atveju neesant vaizdui ar neveikiant klaviatūrai tai reiškia, kad reikalingi šių dalių keitimai. Todėl tiksliam gedimo įvertinimui rekomenduojame įrenginį pristatyti diagnostinei apžiūrai.

Regis, didžiausia šių modernių laikų rykštė yra “lėtumas”. Greitai apsipirkti, greitai rasti informaciją, greitai rašyti žinutes… greitai greitai greitai… ir, kuomet greitai nevyksta, apima pyktis tam kasdieniam gyvenimo palydovui, informacijos saugotojui, išmaniajam pagalbininkui bei virtualiam asistentui. Nepykime ant jo, o prižiūrėkime. Jis gyvas savaip. Jis gyvena ciklais ir reikalauja atnaujinimo. Pristatykite savo kompiuterį mums ir mes diagnozuosime jo lėtumo priežastis bei jį modernizuosime tolimesniam ir komfortiškesniam naudojimui.

Ir dar...

Kompiuterių gamintojų, modelių bei modifikacijų yra begalės. Net tas pats gamintojas tam pačiam modeliui gali būti panaudojęs skirtingas dalis. Todėl pirminė ir tiksliausia diagnostika būna kompiuterį apžiūrėjus fiziškai. Suprantame norą sužinoti remonto kainą. Tačiau gedimų yra daug ir įvairių, tad be pirminės apžiūros kainą kartais galime tik spėlioti. Žinoma, būna ribos “nuo iki”, tačiau mes visuomet suderiname remonto kainą prieš jį atliekant.

Savo darbams mes suteikiame garantiją. Tad, jei kas atsitinka - nepykite, neminėkite bloguoju, o grįžkite! Ne šventieji puodus lipdo… technika yra jau toks dalykas, lyg gyvas organizmas ir taisant vieną radinį, gali išlįsti ir pasirodyti kitas.