Mobiliųjų telefonų servisas

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

Šiame puslapyje pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, kurie kyla sugedus mobiliajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui.Kokius įrenginius aptarnauja GSMpro?
Aptarnaujame visų gamintojų įrenginius tokius kaip: mobilieji telefonai, planšetiniai, nešiojami ir stacionarūs kompiuteriai, mp3 grotuvai ir kitus, išskyrus kinietiškas šių įrenginių kopijas.
Ar taisote Apple produkciją?
Taip, taisome iPhone mobiliuosius telefonus, keičiame ekranus bei lietimui jautrius stiklus (touchscreen), atliekame remontą po drėgmės ir kitus darbus. Taipogi, taisome Apple kompiuterius ir jų Magsafe pakrovėjus.
Kur galima rasti informaciją apie remonto eigą?
Informaciją apie taisomo aparato remonto eigą galite rasti skiltyje “Remontas” -> ”Patikrinti statusą” arba pasiskambinus telefonu.
Kaip aš būsiu informuotas apie pataisytą įrenginį?
Jūs gausite trumpąją žinutę arba, jei pageidausite, būsite informuotas(a) skambučiu, elektroniniu paštu ar kitu pageidaujamu būdu.
Ar GSMpro atlieka garantinį remontą?
Ne, neatlieka. GSMpro atlieka tik pogarantinį remontą. Žinoma, galime suremontuoti ir garantinį telefoną už remontą atitinkančią darbų kainą. Tokiu atveju suteikiame garantiją savo atliktiems darbams.
Kiek užtrunka įrenginio remontas GSMpro?
Remontas atliekamas nuo 15min iki 2–3 darbo dienų priklausomai nuo remonto sudėtingumo ir darbo apkrovos tuo metu. Retais atvejais pasitaiko, kad remontas užtrunka iki 2 savaičių dėl aparato išskirtinumo ar reikalingo specifinio remonto.
Ar GSMpro atlieką telefonų "atrišimą"?
Taip. Kaina ir trukmė priklauso nuo telefono modelio ir kartais nuo tinklo.
Ar GSMpro gali panaikinti telefono apsaugos (užrakto) kodą?
Žinoma. Kaina priklauso nuo aparato modelio. Svarbu: dažniausiai apsaugos kodo nuėmimo metu telefone esanti informacija dingsta.
Kur galima būtų sužinoti GsmPro remonto įkainius?
Dėl kainų reiktų kreiptis telefonu, elektroniniu paštu arba puslapyje esančia užklausimo forma, kadangi įkainiai priklauso nuo svyruojančių detalių kainų.